Řešení potíží spojených s páteří, výrazná úleva od bolesti. Navrací páteř do svého středu, regeneruje obratle a obnovuje přirozený tok energií. Čtěte víc.


Co je to Dornova metoda?

Dornova metoda je druhem jemné manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta na milimetr přesně uvedou do správné polohy. Současně se tím otevřou brány energie, které mohou v člověku lépe proudit. To vše se děje volným a přirozeným pohybem ošetřovaného za jeho účasti a pomocí jemného tlaku palců terapeuta. Přitom terapeut nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím, je tato metoda bezpečná. Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže jako např. výrony způsobené nehodami nebo při sportu, rozdílná délka dolních končetin, zkrácení svalů nebo i citové problémy člověka. Protože při léčení Dornovou metodou se uvolňují fyzické i psychické bloky, můžeme ji považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění.

Co je to Breussova masáž?

Breussova masáž je citlivou, silně energetickou masáží zad. Zaměřuje se na meziobratlové ploténky, zvláště na jejich regeneraci. Řeší tak problémy pohybového aparátu zejména oblasti kosti křížové.

Jak probíhá Dornova metoda a Breussova masáž?

Jednotlivé úkony probíhají ve stoje, v sedě nebo v leže. Obratle se navracejí do správné polohy během jednoduchých cviků za současného jemného tlaku palce maséra. Dornova metoda je bezpečná nebolestivá a velmi účinná. Breussova masáž uvolní ztuhlé svalstvo v oblasti meziobratlových plotének a umožní tak plnou regeneraci postižené oblasti.

Proč kombinujeme Dornovu metodu a Breussovu masáž? Jak fungují?

Obě tyto metody jsou naprosto bezpečné a nebolestivé. Jejich kombinace nabízí skutečné řešení výše popsaných obtíží bez nutnosti navštěvovat lékaře. Uvolňují tělesné, duševní a energetické blokády a ve svém důsledku mají příznivý vliv na orgány celého těla. Pomáhají například při léčbě neplodnosti, migrénách a bolestech hlavy, bolestech zad, kyčlí, kolen, při skolióze nebo tenisovém lokti. Jejich účinek se projevuje i při střevních obtížích, problémech s koncentrací, kladně působí na křečové žíly, krátkozrakost a další.

Jak se na masáž připravit?

  • před masáží jezte pouze lehce stravitelná jídla v přiměřeném množství
  • pokuste se zhodnotit Váš celkový zdravotní stav. Sdělte nám, kde máte jaká zranění a omezení (čerstvá poranění, menstruace, mateřská znaménka, křečové žíly atd.)
  • aby pro Vás byla masáž co nejúčinnější, přečtěte si pozorně následující řádky

Kdy není Dornova metoda vhodná?

  • Při akutním zánětu
  • V pokročilém stádiu osteoporózy
  • Jste-li náchylní ke zlomeninám
  • Brzy po operacích a úrazech (zlomeninách)

Našli jste se zde? Nezoufejte, patrně je pro Vás vhodnější jiný typ masáže. Svěřte se a já Vám najdu optimální řešení. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a respektuji jeho jedinečnost.

Pokud si nejste jisti, zda je pro Vás masáž vhodná, zavolejte mi nebo pošlete dotaz.

Na masáž se prosím objednávejte telefonicky na čísle 777 963 993.

Kontakt

Objednaní pouze po telefonu   777 963 993.
(Pokud se mi nemůžete dovolat, zašlete mi SMS zprávu.)
 
Provozní doba:    Pondělí   7:00-12:00,
Úterý   12:00-17:00,
Středa   7:00-12:00,
Čtvrtek   12:00-17:00,
Pátek   7:00-12:00

Kontaktujte mne

Chcete se objednat nebo máte jakýkoliv dotaz ohledně masírování? Neváhejte mne kontaktovat emailem, přes facebook nebo telefonicky.

Vojtěch Kvíz
Ženské domovy
Ostrovského 253/3
Praha 5 - Anděl
4. patro - číslo dveří: 4.109
Možnost parkování vedle budovy Polikliniky Smíchov
nebo v nedalekém Obchodním centru Nový Smíchov
.

Tel: (+420) 777 963 993

Číslo účtu: 2400756789/2010